نمای مدرن شکوه
خانه / نمای کرتین وال / قیمت اجرای سیستم کرتین وال استیک

قیمت اجرای سیستم کرتین وال استیک

یکی از رایج ترین انواع سیستم های نمای کرتین وال ، سیستم استیک stick است ، که به صورت قدم به قدم انجام می شود. یعنی بر خلاف سیستم یونیتایز که پانل و قاب و شیشه و فریم و اتصالات همه در کارخانه تولید و مونتاژ و اسمبل می شوند، در سیستم استیک stick ابتدا لامل های افقی و عمودی نصب می شوند که با نام های ترنزوم transom و مولیون  mullion شناخته می شوند؛ نصب می گردند و پس از آن یونیت های شیشه به محل کارگاه وارد شده و نصب می شوند.

قیمت اجرای سیستم کرتین وال استیک از سیستم یونیتایر بسیار کمتر می باشد و به همین دلیل در پروژه های با متراژ کمتر معمولا سیستم استیک کرتین وال استفاده می شود.

سریع ترین راه خرید کرتین وال در ایران

فروش سيستم اجراي کرتين وال استيک
فروش سيستم اجراي کرتين وال استيک

در پروژه ای که نمای آن طراحی می شود و انواع متریال های مدرن و شیک نمای ساختمان در آن دیزاین می شود؛ استفاده از کرتین وال آلومینیومی شیشه ای جایگاه ویژه ای دارد. حال سوال این است که مرکز خرید کرتین وال در ایران کجاست؟

کارخانه های تولید کرتین وال آلومینیومی کجا هستند و یا سریع ترین مراکز فروش کرتین وال شیشه ای کجا هستند. کلانشهر های ایران مانند تهران، تبریز، اصفهان، اراک و مشهد تولید پروفیل های کرتین وال آلومینیومی صورت می گیرد و هم از طریق مراکز این شهر ها و یا شهرک های صنعتی می توان خرید کرتین وال را در ایران انجام داد.

روش دیگر استفاده از سایت های اینترنتی معتبر فروش نمای مدرن و محصولات مربوط به آن می باشد؛ که ضمن ارائه اطلاعات فنی و مشاوره مناسب امکان خرید سریع این محصول را فراهم آورده اند.

ویژگی انواع نما کرتین وال

فروش سيستم اجراي کرتين وال استيک
فروش سيستم اجراي کرتين وال استيک

اما انواع نمای کرتین وال ویژگی های منحصر به فردی دارند که موجب محبوبیت این محصول در نزد معماران، آرشیتکت ها و سازنده ها شده است. اولین مورد آن اب بنید و هوابندی و قابلیت محاسبه سازی پروفیل های آلومینیومی نمای کرتنی وال است. مورد دیگر زیبایی این محصول در نما و به خصوص در نمای داخلی ساختمان و در فضای داخلی است.

چرا که آلومینیوم قابلیت رنگ پذیری زیبایی دارد و فضای داخلی را سبک لاکچری می بخشد.

مورد دیگر در خصوص ویژگی انواع نما کرتین وال اجرای سریع آن است. چرا که زمان به عنوان فاکتوری حیاتی در اجرای هر پروژه ساختمانی برای سازندگان و بهره برداران بسیار تاثیر گذار است و نمای کرتین وال در بحث زمان صرفه جویی بالایی ایجاد می کند.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com