نمای مدرن شکوه
خانه / نمای کرتین وال / هزینه اجرای نما کرتین وال ساختمانی

هزینه اجرای نما کرتین وال ساختمانی

در انتخاب نوع سیستم مورد استفاده برای هر ساختمان در حال ساخت و یا ساختمان در حال باز سازی ؛ شاید بتوان قیمت و هزینه تمام شده نمای مورد نظر را به عنوان اصلی ترین فاکتور تاثیر گذار در آنالیز خریداران و مجریان و سازندگان دانست.

اجرا نما کرتین وال ساختمانی ، نیز از این قاعده مستثنی نیست ؛ چرا که به دلیل کاربرد دو متریال آلومینیوم و شیشه در این نوع نما ، در اولین مقایسه ها ؛ نما کرتین وال شیشه ای ساختمانی غ در رده نماهای مدرن گران قرار می گیرد. اگرچه که منظر، زیبایی و جلوه و پرستیژ خاصی به ساختمان اعطا می نماید.

اطلاعات مفیدی درباره نما کرتین وال

اطلاعات مفیدی درباره نما کرتین وال

شاید برای این که موضوع گرانی و هزینه بالای اجرایی نما کرتین وال ساختمانی کمی بیشتر ملموس گردد؛ اطلاعات مفیدی در خصوص این نوع نما ارائه گردد. نما کرتین وال ساختمانی به دلیل آن که پروفیل های اکسترودی و شکل پذیر آلومینیوم در آن نقش سازه ای را دارند ؛ امکان محاسبه سازه ای مدول بندی نما شیشه ای که آرشیتکت مد نظر خود دارد را ارائه می نماید.

این بدان معناست که سایز شیشه چه افقی و چه عمودی و چه بزرگ و چه کوچک در نظر گرفته شود ؛ به دلیل قابلیت محاسبه ای پروفیل آلومینیومی در اکثر موارد از طریق سازه کرتین وال قابل دست یابی است.

مورد دیگر درباره  نماکرتین وال ساختمانی ، قابلیت های بالای آلومینیوم در نصب انواع لاستیک های آب بندی و هوابندی EPDM  بر روی آن است که به خصوص در آلودگی صوتی و آب و هوایی شهر تهران از سوی بهره برداران ؛ تقاضای بالایی دارد تا بتواند ساختمان را در برابر این آلودگی ها کاملا ایزولاسیون نماید.

فروشنده انواع نما کرتین وال

فروشنده انواع نما کرتین وال

در این بین انتظار خریداران و سازندگان و بهره برداران و مالکین از فروشنده انواع نما کرتین وال ؛ داشتن اطلاعات بالا درباره موضوع تخصصی محصول نما کرتین وال ؛ به لحاظ آشنایی با انواع سیستم های نصب شیشه نمای مدرن و اشراف کامل به نوع شکل و سایز مقاطع آلومینیومی مورد استفاده ؛ در انواع سیستم های کرتین وال فیس کپ و فریم لس می باشد.

مراکز فروش نما کرتین وال ساختمانی در شهر تهران و مراکز استان ها ، در بازار های فروش فلزات آلومینیوم آن شهر ها می باشد که در این مراکز با مشاهده دقیق و از نزدیک مقاطع آلومینیومی کرتین وال می توان تصور نزدیک تری نسبت به هزینه ها ی اجرا نما کرتین وال ساختمانی و آن چه در انتها خاصل می شود؛ به دست آورد.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com