نمای مدرن شکوه
خانه / نمای ساختمان / خدمات نما سی ان سی / نمایندگی فروش ورق آهنی طرح دار نما

نمایندگی فروش ورق آهنی طرح دار نما

مزایای ورق آهنی طرح دار نما

مزایای ورق آهنی طرح دار نما

مزیت های بسیار بالای ورق آهنی طرح دار نما، به لحاظ استحکام و دوام بالا، قبلیت برش لیزری در طرح های بسیار پیچیده و دارای قوس و زوایای تند ، امکان رنگ پذیری کوره ای با رنگ های پودری الکترواستاتیک که انواع بافت ها و رنگ ها را و براقیت ها را برای نمای ساختمان ایجاد می نماید، از جمله مزیت های این رنگ ها می باشد.

قابلیت خمکاری ورق آهنی طرح دار نما ، امکان ایجاد و ساخت انواع سیستم های اجرایی به روز دنیا را برای مهندسان نما به ارمغان آورده است. حتی سیستک های پیچیده تری همچون سیستم هنگینگ که می بایستی حتی در ناحیه خم کاری شده برگشتی های جانبی پانل هم برش های چکمه ای شکلی با دقت بسیار بالا ایجاد شود ؛ تا روی ریل زیرسازی نصب گردد هم ؛ روی ورق آهنی طرح دار نما ، در همان محل کارخانه و قبل از ورود به محل اجرا ، قابلیت انجام دارد.

همین موارد طراحان و سازندگان بسیاری را به سمت استفاده از ورق آهنی مخصوص نما ، به عنوان گزینه ای جدی جهت پوشاندن نما و ایجاد نمایی دکوراتیو با رعایت کلیه ملزومات مهندسی آب بندی و هوابندی نما مطرح نموده است.

ویژگی انواع نما ورق آهنی طرح دار

ویژگی انواع نما ورق آهنی طرح دار  

امروزه با پیشرفت تکنولوژی برش لیزری و یا همان لیزر کات، نما ورق آهنی طرح دار هم به عنوان یک نمای کاملا دکوراتیو و سفارشی ؛ جایگاه ویژه ای نزد معماران یافته است.

به طور مثال نما ورق آهنی طرخ دار در پروژه بازار بزرگ چهارسو واقع در تهران ؛ تقاطع حافظ جمهوری یکی از شاخص ترین انواع نماهای مدرن ورق آهنی طرح دار محسوب می گردد ؛ که با انواع خم کاری های پیچیده و مهندسی شده توانسته است ؛ شاخصه های زیادی به ظاهر کلی ساختمان اعطا نماید.

قابلیت های بالای همین نما ورق آهنی طرح دار ؛ موجب گردید تا معمار پروژه بتواند نهایت ایده های خلاقانه و زیبا را به شکل مجسم در معرض دید مخاطب قرار دهد؛ و اورا از حضور در چنین فضای بصری خاصی ، با تجربیاتی ویژه مواجه گرداند.

نما ورق آهنی اگر به صورت Image Punch اجرا گردد می تواند یک تصویر واقعی را در سطحی بسیار وسیع ، در فضای عمومی شهری ؛ به نمایش بگذارد ، که همین تصویر-پانچ ها تداعی کننده معانی و مفاهیم بسیار تاثیر گذاری ، در ذهن کاربران فضاهای شهری ایجاد می نماید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع اجرای نما دوپوسته آهنی

با پیشرفت صنایع برش و خم کاری فلزات مقاومی همچون آهن و فلز ، دست …