نمای مدرن شکوه
خانه / نمای ساختمان / خدمات نما سی ان سی / قیمت انواع اجرای نما دوپوسته آهنی

قیمت انواع اجرای نما دوپوسته آهنی

با پیشرفت صنایع برش و خم کاری فلزات مقاومی همچون آهن و فلز ، دست معماران برای طراحی و دیزاین انواع نماهای دو پوسته فلزی تابش بند بر روی ساختمان های جدید و قدیمی باز کرده است.

توسعه یسیتم های برش لیزری فلزات که تا ضخامت های چندین سانتی آهن را با دقت بسیار بالا برش می دهند ؛ البته برای نماهای دو پوسته فلزی آهنی ضخامت بیش از چند میلی متر ، به دلیل وزن بسیار بالای فلز آهن فشار و بار مرده زیادی بر روی اسکلت و سازه ساختمان وارد می آورد. به خصوص اگر در محاسبات سازه ای اولیه برای نماهای جدید وزن بار مرده در نظر گرفته نشده باشد.

قیمت نمای دو پوسته آهنی بستگی زیادی به طراحی و الگوی مورد نظر طراح دارد. هر چه این طرح پیچیده تر و یا مدول بندی بزرگ تری مورد نظر باشد؛ قیمت تمام شده به لحاظ افزایش بارهای سازه ای و عملکردی نمای مدرن بیشتر می شود.

چرا که مثلا اگر برای دستک های مرتبط با سازه به هر دلیلی مجبور باشیم به جای قوطی آهنی از ناودانی استفاده کنیم قیمت هزینه های زیرسازی به شدت افزایش می یابد.

فروش مناسب نما دوپوسته اهنی

فروش مناسب نما دوپوسته اهنی

همان طور که مطرح گردید فروش مناسب نما دو پوسته اهنی ، فقط بر اساس امکانات تولید کننده و کارگاه های خدمات برش سی ان سی فلزات طرح دار در اولویت قرار نمی گیرد.

بلکه در این میان ملاحظات اجرایی ، توجه به الگوی طراحی ، منظر کلی بصری تمام شده نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است که مراجعه به شرکت های با تجربه و معتبر و با سابقه اجرایی در این زمینه ، می تواند به فروش مناسب نما دو پوسته آهنی ، منجر شود . به طوری که کارفرمایان، خریداران، و طراحان از نتیجه نهایی کار رضایت داشته باشند.

به جرات می توان گفت فروش مناسب در این نوع سیستم های نمای سفارشی هیچ ارتباطی با میزان و مقدار و یا تعدد فروش ندارد. فروش مناسب نما دو پوسته آهنی بستگی بسیاری زیادی به کیفیت کار و محصول نهایی اجرا شده بر روی ساختمان دارد.

روش تهیه نما دوپوسته آهنی

روش تهیه نما دوپوسته آهنی
بهترين روش اجراي نماي دو پوسته آهني

تهیه نما دو پوسته اهنی به روش های بسیار گوناگونی در حال انجام است؛ یکی از بهترین روش ها مراجعه به سایت های معتبر ارائه نما سی ان سی پانچ متال است که حوزه نما دو پوسته اهنی در سبد محصولات آن ها قرار می گیرد.

از معتبر ترین شرکت ها در این زمینه می توان به شرکت نما دو پوسته آهنی اکوآرک اشاره نمود که با سابقه طولانی در تولید و اجرای این نوع نما خدمات بسیار مناسبی به مشتریان ارائه نموده است.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش ورق آهنی طرح دار نما

مزایای ورق آهنی طرح دار نما مزیت های بسیار بالای ورق آهنی طرح دار نما، …