نمای مدرن شکوه
خانه / رنگ نمای ساختمان / پخش عمده رنگ نما در رشت

پخش عمده رنگ نما در رشت

معرفی انواع و اقسام رنگ نما

رنگ نما، به عنوان یکی از رنگ های صنعتی و پلیمری مهم و پرکاربرد صنایع رنگ سازی، که جهت رنگ آمیزی نمای داخلی و بیرونی ساختمان های ادارات، شرکت ها، خانه ها، ویلاها و سایر سازه ها به کار می رود و دارای قدرت پوشش دهی و عایق بندی قوی به منظور جلوگیری از نشت یا نفوذ رطوبت، آب، مه و یخبندان به داخل بافت ساختمان می باشد. شرکت ترنج با توزیع عمده رنگ نما رشت، به عنوان یکی از شرکت های معتبر که دارای محصولات رنگی با کیفیت و ساخته شده مطابق با بروزترین و پیشرفته ترین تجهیزات و مواد اولیه می باشد و با ارائه خدمات عمده فروشی با قیمت مناسب در شهرهای مختلف کشور، از جمله رشت، سعی در صرفه جویی هزینه های گزاف مربوط به بازسازی یا ترمیم نمای ساختمان ها به روش سنتی معماری و بنایی و همچنین، خرید کالاهای رنگی بی کیفیت دارد.

رنگ نما از لحاظ مواد ساختاری به صورت های مختلفی، از جمله رنگ اپوکسی نما، رنگ اکریلیک نما، رنگ پلاستیک نما در دو حالت براق و مات تولید می شود. شرکت ترنج با پخش عمده رنگ نما در شهرهای مختلف کشور، بخصوص رشت، به صورت ارزان قیمت با وجود کیفیت و ماندگاری بالای محصولات رنگی و برابری با همتاهای خود از شرکت های خارجی، ارائه خدمات نموده و باعث زیباسازی و لوکس سازی طولانی مدت نمای ساختمان های شیروانی و ویلایی در رشت می شود. همچنین، این اقدام منجر به افزایش قیمت ساختمان ها با وجود طرح های معماری خاص روی نما شده و از طرفی به عنوان یک عایق مقاوم، بافت و اسکلت ساختمان را مستحکم نگه داشته و از نشت رطوبت و آب به داخل آن جلوگیری می کند.

بزرگترین تولیدی رنگ نما رشت

شماتیکی از نمای بیرونی ساختمان بانک ملت و شهرداری رشت حاوی پوشش رنگ نما رشت
شهر رشت به عنوان یکی از مهم ترین قطب های صنعتی شمال کشور، در عرصه تولید محصولات صنایع رنگ و رزین ، پیشرفت بسیار چشمگیری داشته است، و با وجود شهرک های صنعتی فعال و متعدد توانسته ضمن ارتقا سطح کیفی محصولات رنگ نمای ساختمان، بزرگترین تولیدی های رنگ نما را در خود جای دهد.
شرکت ترنج با ایجاد بزرگترین تولیدی رنگ در شهرهای مختلف کشور، از جمله رشت، اقدام به پخش عمده محصولات رنگی با کیفیت و اصل با نازلترین و مناسب ترین قیمت کرده و از طرفی منجر به صرفه جویی در هزینه های مربوط به بازسازی و ترمیم نمای فرسوده ساختمان ها می شود. قابل ذکر است که رنگ نما رشت با وجود قیمت مناسب، از لحاظ کیفی با همتای خود از شرکت های خارجی برابری می کند.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com