نمای مدرن شکوه
خانه / سرامیک / مرکز تولید سرامیک نما رشت

مرکز تولید سرامیک نما رشت

هم اکنون مرکز تولید سرامیک نما رشت اقدام به عرضه انواع گوناگونی از محصولات به صورت عمده و با کمیفیت بالا نموده است. قیمت این سرامیک ها نیز به عوامل متعددی مانند جنس و ابعاد و طراحی آنها به همراه برند سازنده شان مربوط می شود.

مرکز تولید سرامیک نما رشت

آشنایی با نما سرامیک رشت

آشنایی با نما سرامیک رشت

بازار نما سرامیک یکی از پر رونق ترین بازارها در سنخ ساختمان سازی می باشد. به طور کلی باید گفت سرامیک ها نقش مهمی در زیباسازی و طراحی ساختمان ها دارند. ثبات رنگ سرامیک یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین کننده درجه کیفیت سرامیک می باشد.

به طور ویژه می توان گفت سرامیک از جمله ابزاری است که به عنوان یک کف پوش یا دیوارپوش زیبا در خانه یا آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. البته همان همانطور که می دانید ویژگی سرامیک تنها به عنوان یک عامل زیبایی بخش در ساختمان یا آشپزخانه نیست، بلکه این محصول باید دارای برخی از ویژگی های دیگر نیز باشد. تقریبا اکثر افراد در هنگام خرید سرامیک تنها به نقش و نگار آن توجه دارند و سایر ویژگی های سرامیک را مد نظر قرار نمی دهند.

بر این اساس باید گفت انواع سرامیک‌ها دارای دو تقسیم بندی کلیِ براق و مات هستند. البته لازم است بدانید همه سرامیک‌ها بر اساس برخی ویژگی‌هایی که دارند در ۴ درجه مختلف تولید و عرضه می شوند.

لازم به ذکر است که معمولا روی بسته های سرامیک اطلاعاتی با عناوین زیر درج می شود که هر کدام نشان دهنده یک ویژگی سرامیک می باشد.

  • درجه کیفیت؛ این موضوع نشان دهنده میزان کیفیت و مرغوبیت سرامیک است که از درجه یک تا درجه چهار متفاوت است.
  • پی ای آی؛ این موضوع نیز نشان دهنده میزان سائیدگی سرامیک است که به نوعی دوام سرامیک را نشان می دهد. به همین دلیل لازم است تا با توجه به مکانی که مورد استفاده قرار می دهید، از سرامیک با درجه ساییدگی مناسب استفاده نمایید.
  • میزان جذب آب؛ این مورد نیز نشان می دهد که سرامیکی که می خواهید استفاده نمایید تا چه میزان برای مکانهایی با رطوبت بالا مناسب است.
  • ضریب اصطکاک؛ این امر نیز نشان دهنده میزان لیز بودن سرامیک است که با نشان «سی او اف» نشان داده می شود. در واقع هر میزان این ضریب بالاتر باشد، در نتیجه میزان اصطکاک سرامیک نیز بیشتر خواهد بود.
  • مقاومت در برابر یخ زدگی؛ این مسئله نیز میزان مقاومت سرامیک در برابر سرما را نشان می دهد که زمانی که شما می خواهید از سرامیک برای بیرون خانه استفاده نمایید لازم است به این موضوع توجه داشته باشید.
  • تنوع رنگ؛ تنوع رنگ نیز بسته به سلیقه افراد مهم می باشد

جدیدترین قیمت نما سرامیک رشت

جدیدترین قیمت نما سرامیک رشت

در حال حاضر قیمت نما سرامیک رشت به عوامل متعددی مربوط می شود. از جمله مهمترین این موارد می توان به طراحی و رنگبندی آنها اشاره کرد. در واقع این محصولات از چنان تنوعی در طرح و رنگ برخوردار بوده که به راحتی پاسخگوی تمام افراد با سلیقه های مختلف آنها می باشند.

شما می توانید جدیدترین قیمت این محصولات را از طریق همین سایت مشاهده نمایید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی های فروش اتصالات و تجهیزات نمای خشک ساختمان

نمایندگی فروش اتصالات و تجهیزات نمای خشک ساختمان نمای خشک ساختمانی از جمله روش های …

دیدگاهتان را بنویسید