نمای مدرن شکوه
خانه / نمای خشک / قیمت فروش و اجرای نمای سرامیک خشک پرسلانی

قیمت فروش و اجرای نمای سرامیک خشک پرسلانی

اگر شما مالک ساختمان و یا سازنده باشید و یا طراح نمای ساختمانی باشید که بخواهید برای ساختمانتان نمای سرامیک خشک پرسلانی را در مرحله طراحی و یا براورد هزینه های کلی ساختمان در دست داشته باشید در ادامه قیمت های اجرای نمای سرامیک خشک پرسلانی را معرفی می نماییم.

قیمت فروش و اجرای نمای سرامیک خشک پرسلانی

قیمت فروش و اجرای نمای سرامیک خشک بستگی به عوامل متعددی دارد اما پیش از بررسی هر یک از این عوامل می‌خواهیم ابتدا یک راست سراغ طیف قیمت اجرای نمای سرامیک خشک برویم. قیمت سرامیک خشک متری ۵۰۰,۰۰۰ ریال تا متری ۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال می‌باشد. مبلغی که به عنوان قیمت سرامیک خشک از شما گرفته می‌شود، صرفا خرج کارمزد و سرامیک نمی‌شود. مجری نمای سرامیک خشک باید به ازای هر مترمربع آهن آلات و زیر سازی ۷۵۰,۰۰۰ ریال، هر مترمربع لوازم جزئی ۳۵۰,۰۰۰ ریال و هر متر مربع لوازم چسباندن سرامیک مبلغی معادل سه میلیون ریال خرج کند و در این بین تنها مبلغی معادل ۸۵ تا ۱۵۰هزار تومان بابت هر مترمربع سرامیک خشک پرسلانی از شما گرفته می‌شود.

قیمت اجرای نمای سرامیک خشک پرسلانی

سرامیک خشک پرسلانی ۱۲۰×۶۰ سانتی متر به شکل پرسی و ورقه‌ای تولید می‌شود. نوع سرامیک خشک پرسلانی مورد استفاده توسط شما هرچه که باشد، شما بایستی به طور میانگین مبلغی معادل چهارصد و پنجاه هزار تومان به ازای هر مترمربع را باید به عنوان قیمت اجرای نمای سرامیک خشک بپردازید.

قیمت اجرای نمای سرامیک خشک پرسلانی به چه مواردی بستگی دارد؟

 

برای این که درباره مبلغ دقیقی که به عنوان قیمت اجرای نمای سرامیک خشک پرسلانی باید بپردازید اطلاعات کسب کنید، باید محاسبات خود را بر حسب نقشه‌ای که از مکان مورد نظر در اختیار دارید انجام دهید. به طور کلی هشت روش مختلف باید اجرای نمای سرامیک خشک پرسلانی وجود دارد که قیمت اجرای هر یک از این روش‌ها در ساختمان‌ها مختلف متفاوت است. برای مثال ممکن است قیمت اجرای نمای سرامیک خشک در یک ساختمان n تومان و در ساختمان دیگر n+1 تومان باشد. یکی از روش‌های اجرای نمای سرامیک خشک، روش نمایان است که طی آن تایل‌های خشک سرامیکی را به وسیله کلیپس بر روی ریل‌های آلومینیومی می‌چسبانند. توجه داشته باشید که فارغ از روش اجرای نمای سرامیک خشک، محصول نهایی کار شما زیبا و یک دست خواهد بود. جدای از تمام مواردی که گفته شد، سرامیک خشک در برابر رطوبت آسیب ناپذیر است، در واقع میزان جذب رطوبت توسط این سرامیک‌ها کم‌تر از یک درصد است. به آن دسته از مصالحی که میزان جذب رطوبت آن‌ها کم‌تر از یک درصد می‌باشد مصالح فول بادی گفته می‌شود.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

وب سایت بزرگترین فروشگاه سفال نمای تراکوتا در ایران

وب سایت بزرگترین فروشگاه سفال نمای تراکوتا در ایران از جمله نماهای مدرن ساختمانی، نمای …