نمای مدرن شکوه
خانه / سرامیک پرسلانی / قیمت روز سرامیک پرسلان نمای ساختمان

قیمت روز سرامیک پرسلان نمای ساختمان

عوامل متعددی از جمله طرح سرامیک و شیوه اجرای آن می‌تواند روی قیمت روز سرامیک پرسلان نما تاثیرگذار باشد. سرامیک پرسلانی از جمله سرامیک‌هایی است که می‌توان از آن در نصب نمای سرامیکی استفاده کرد. قیمت روز سرامیک پرسلان به کار رفته در نمای سرامیکی به ازای هر عدد سرامیک، مبلغی حدود صد تا دویست هزار تومان است. همچنین شایان ذکر است که قیمت روز سرامیک عادی، با رنگ سفید و بدون طرح به ازای هر عدد حدود سی تا چهل هزار تومان است. یکی از دلایل مبلغ بالای پولی که از شما به عنوان قیمت روز سرامیک پرسلان نما گرفته می‌شود، فرآیند ساخت نسبتا دشوار سرامیک پرسلان است، که طی آن باید از دمای بسیار بالایی برای پروراندن ملات سرامیک استفاده کرد.

کاربردهای سرامیک پرسلانی

 

نام دیگر سرامیک پرسلانی، سنگ مصنوعی است. نتیجه فرآیند دشوار ساخت سرامیک پرسلان، محصولی درخشنده، صاف، ضد آب، زیبا و ضد مواد شیمیایی است که چه در دیوارها و کف ساختمان‌ها، چه در نمای ساختمان‌ها و چه در سرویس‌های بهداشتی استفاده کرد. از آن جایی که سرامیک پرسلان مقاومت بالایی دارد استفاده از سرامیک پرسلان برای پوشش دادن مکان‌های پر رفت و آمد بسیار مناسب است. با این حال باید توجه داشت که در صورت ترک برداشتن این سرامیک‌ها، نمی‌توانید خودتان به تنهایی کاشی ترک خورده را عوض کنید چراکه سرامیک پرسلان وزن بسیار بالایی دارد.

ویژگی‌هایی که باعث نوسانات قیمت روز سرامیک پرسلان می‌شود

اصولا هرچه تقاضا برای خرید محصولی بیشتر باشد، نوسانات قیمت آن بیشتری خواهد داشت. بر همین اساس قیمت روز سرامیک پرسلان حدودا متغیر است. اما شاید از خودتان بپرسید که چه ویژگی‌هایی باعث تقاضای فزاینده مردم برای خرید سرامیک پرسلان می‌شود. سرامیک پرسلان در برابر آب و رطوبت مقاومت بالایی دارد و در حقیقت کم‌تر از یک دهم درصد از رطوبت موجود در محیط را جذب می‌کند. در سایز‌ها و طرح‌های مختلفی ساخته می‌شود و با توجه به مقاومت شیمیایی بالایی که دارد، به هیچ وجه جاذب لکه نخواهد بود. از آن جایی که سرامیک پرسلانی، از چند لایه تشکیل شده است، علاوه بر مقاومت در برابر رطوبت در برابر حرارت و نور خورشید نیز رنگ خود را از دست نمی‌دهد.

سرامیک پرسلان را در تهران از کجا بخریم؟

در تهران خیابان شیراز جنوبی به عنوان مرکز فروشگاه های تولید کنندگان سرامیک پرسلانی و انواع سرامیک های ساختمانی محسوب می شوندو همچنین می توان به خیابان بنی هاشم نیز برای خرید انواع سرامیک های مخصوص پرسلانی مراجعه نمود. در واقع این دو خیابان به عنوان بورس گالری های فروش کاشی و سرامیک پرسلانی در تهران محسوب می شوند.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

وب سایت بزرگترین فروشگاه سفال نمای تراکوتا در ایران

وب سایت بزرگترین فروشگاه سفال نمای تراکوتا در ایران از جمله نماهای مدرن ساختمانی، نمای …