نمای مدرن شکوه
خانه / ورق آلومینیوم / فروش عمده ورق آلومینیوم اراک آلیاژ ۱۲۰۰

فروش عمده ورق آلومینیوم اراک آلیاژ ۱۲۰۰

ورق آلومینیوم اراک آلیاژ ۱۲۰۰ با کارایی و کیفیت بالا به فروش میرسد . این ورق با آلیاژ ۱۲۰۰ و درصد خلوص ۹۹ درصد کاربرد ویژه ای دارد و ظرافت و زیبایی آن سبب استفاده بسیاری در صنعت و خانه میشود شما میتوانید ورق آلومینیوم اراک آلیاژ ۱۲۰۰ را با قیمت مناسب از سایت گروه صنعتی اکوآرک خریداری کنید .

معرفی ورق آلومینیوم اراک آلیاژ ۱۲۰۰

ورق آلومینیوم اراک آلیاژ 1200

ورق آلومینیوم اراک آلیاژ ۱۲۰۰ ساخته شده از آلیاژ ۱۲۰۰ با سطح براق و روشن همانند یک الگوی حصیری یک ماده همه کاره است که برای هر هدفی که می خواهید خریداری می شود..
 کیفیت سطح بالا
 ؛ مقاومت در برابر تأثیرات نامطلوب ؛
 وزن مناسب
 روشنایی و زیبایی
 هندسه مناسب جهت نصب
 طراحی شده برای پوشش پله ها و فرودهای پله های ثابت ،
 روکش دیوار ،
 کف ضد لغزش
 مقاوم در برابر خوردگی
 زیبا سازی محیطی
به طور کلی ورق آلومینیوم اراک آلیاژ ۱۲۰۰ که ۹۹ درصد از آلومینیوم خالص است همانند ورقهای آلومینیوم سخت تر از حالت “M” هستند ، همچنین به راحتی قابل تغییر شکل هستند (در برابر خم شدن تا ۹۰ درجه مقاومت می کنند) ،و در حین فشار و خم شدن شکل آنها را به خوبی حفظ می کنند ، حالت سفت و سخت آنها مانع از ایجاد فرورفتگی می شود ، بنابراین ، آنها اغلب در عایق حرارتی لوله استفاده می شوند

مزایا ورق آلومینیوم اراک آلیاژ ۱۲۰۰

ورق آلومینیوم اراک آلیاژ 1200

ورق آلومینیوم اراک آلیاژ ۱۲۰۰ برای بسیاری از صنعت گران واژه ای آشنا است زیرا ظرافت و زیبایی این ورق ها بسیاری از علاقه مندان را به خود جذب میکند زیرا این ورق ها با ظرافت و زیبایی بالا تقریبا ۹۹ درصد خالص هست . این ورق های شکل پذیر در برابر گاز های خورنده ی آلیاژ ها مانند هیدرو کلریک اسید و هیدرو فلوریک اسید و گوگرد دی اکسید و حتی با حضور آب نیز این خاصیت را از دست نمیدهند .به طور کلی نگهداری این ورق ها در انبار ها و فضاهای مرطوب به دلیل استحکام ساختاری در برابر خوردگی و شوره زدن مقاومت میکند . این ورق ها بدون تیرگی هستند . اسید ها با ساختاری که دارند ممکن است آسیب قابل توجهی به ورق ها بزنند برای مثال نیتریک اسید یا سولفوریک اسید که بسیار خورنده هستند آسیب قابل توجهی به ورق های فلزی و فولادی و حتی آلومینیومی میزنند . اما استفاده از این ورق ها درصد آسیب پذیری را بسیار پایین می آورد .

فروش عمده ورق آلومینیوم اراک آلیاژ ۱۲۰۰

ورق آلومینیوم اراک آلیاژ ۱۲۰۰ با کارایی و کیفیت بالا به فروش عمده میرسد . این ورق با آلیاژ ۱۲۰۰ و درصد خلوص ۹۹ درصد کاربرد ویژه ای دارد و ظرافت و زیبایی آن سبب استفاده بسیاری در صنعت و خانه میشود شما میتوانید ورق آلومینیوم اراک آلیاژ ۱۲۰۰ را با قیمت مناسب از سایت گروه صنعتی شکوه خریداری کنید

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ورق پانچ شده | کاربردها | تولید و قیمت آن

در گذشته پانچ با دست و ابزارهای ابتدایی انجام می‌شده، به این صورت که ورقه‌ای …