نمای مدرن شکوه
خانه / نمای خشک / فروش عمده سنگ نمای خشک

فروش عمده سنگ نمای خشک

نمایندگی های فروش عمده سنگ خشک، انواع نماهای سنگی را در شکل، اندازه و رنگ مورد نظر ارائه می دهند و می توان برای انواع نماهای ساختمانی مورد استفاده قرار داد. تمام نماهای سنگی را می توان بر مبنای مشخصات دقیقی که صاحب پروژه ساختمانی ارائه می دهد، برش و ارائه کرد.

 

در ضمن ممکن است برای ساخت نمای خشک نیاز به سنگ هایی با اندازه های نامنظم داشت که به راحتی می توان توسط مراکز فروش عمده سنگ خشک سفارش داد و از این طریق می توان نمای متفاوت با ابعاد مختلف سنگی برای ساختمان ایجاد کرد. البته باید به این مساله دقت داشت که تنها قیمت خرید، ملاک اصلی نباشد. چرا که بیشتر خریداران سنگ های ساختمانی به دنبال مراکز فروش عمده سنگ خشک هستند که قیمت پایین تری را پرداخت نمایند. کیفیت محصول نیز در ایجاد نمای ساختمانی با کیفیت تأثیرگذار است.

فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت فروش عمده سنگ خشک

 

بهترین فاکتوری که می تواند در قیمت فروش عمده سنگ خشک تأثیرگذار باشد، بافت سنگ است که حتما باید بدون ترک و پوسیدگی و خلل و فرج باشد. از دیگر فاکتورهای تأثیرگذار در قیمت فروش عمده سنگ خشک، عدم جذب آب و اینکه در مقابل محیط های طبیعی، شیمیایی تحمل بالایی داشته باشد. البته باید به فضایی که قرار است در آن نمای ساختمانی به کار برده شود نیز دقت کرد. به گونه ای که هر سنگی مناسب با مکان خاصی است. به گونه ای که برای نمای داخلی ساختمان از جمله محوطه حیاط، پله و پاگرد، فضای داخلی محوطه تجاری از سنگ های مناسب این فضا باید استفاده نمود.

 

در مقابل سنگ هایی که برای نمای خارجی استفاده می شود باید به نسبت مقاومت بالایی در مقابل گرما، رطوبت و اشعه نور خورشید داشته باشد. پس فعالان حوزه ساختمانی می توانند برای نمای ساختمان از مراکز فروش عمده سنگ خشک، اقدام به تهیه سنگ مورد نیاز خود کنند. بهترین سنگ برای نمای خارجی گرانیت و یا تراورتن است که به نسبت مقاومت بالاتری نیز دارد و علاوه بر این به دلیل داشتن تخلخل می تواند با سیمان به خوبی ترکیب شود و در نهایت ماندگاری بالاتری نیز دارد.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

وب سایت بزرگترین فروشگاه سفال نمای تراکوتا در ایران

وب سایت بزرگترین فروشگاه سفال نمای تراکوتا در ایران از جمله نماهای مدرن ساختمانی، نمای …