نمای مدرن شکوه
خانه / نما متال / فروشگاه عرضه ورق طرح دار برش cnc در تهران

فروشگاه عرضه ورق طرح دار برش cnc در تهران

استقبال زیاد طراحان و معماران و سازندگان از ورق طرح دار برش سی ان سی ، باعث افزایش فروشگاه های عرضه این نوع از پانل های دکوراتیو در سطح شهر تهران گردیده است.

امکان ایجاد الگوی دلخواه به هر شکل ممکن ، که مهم ترین عامل در ویژه و منحصر به فرد سازی ساختمان می گردد ، باعث رونق خرید و فروش ورق طرح دار برش سی ان سی شده است.

هزینه برش پنل طرح دار لیزری نمای ساختمان سفارشی دکوراتیو

عرضه ورق طرح دار فلزي سي ان سي با بهترين قيمت در فروشگاه تهران

یکی از مهم ترین دغدغه های خریداران پنل طرح دار لیزری نمای ساختمان که به صورت سفارشی نیز توسط تولید کنندگان ، برای هر پروژه ساختمانی ، ساخته می شود؛ هزینه تمام شده و آیتم های تاثیر گذار در این هزینه است.

به غیر از مسائل اجرایی و نوع سیستم زیرسازی که برای نمای طرح دار لیزری فلزی ساختمان می بایستی مورد نظر قرار گیرد؛ تهیه متریال اولیه آهنی این محصول به عنوان آیتمی تاثیر گذار مطرح می باشد. به طور مثال در نمای ساختمان اگر شما بخواهید سبک ترین ورق فلزی اهنی را خرید کنید تا بر اساس طرح موردنظرتان برش لیزری روی آن انجام شود؛ کمتز از ضخامت دو میلیمتر ورق آهنی چندان منطقی به نظر نمی رسد.

یک ورق ساده صد در دویست سانتی متر پانل فلزی اهنی با ضخامت دو میلیمتر حداقل ۳۲ کیلو وزن خواهد داشت ، که با همین قیمت های روزانه آهن فقط حدود هشتصد هزار تومان هزینه تهیه متریال خام آهنی ورق طرح دار می شود.

اضافه نمایید به این قیمت ، هزینه برش سی ان سی لیزری و هزینه رنگ پودری الکترو استاتیک و خم کاری ورق و یا کاست سازی آن که این مورد ها نیز هر کدام بنا بر نوسانات قیمت بازار متفاوت خواهند بود.

قیمت باورنکردنی پنل طرح دار

عرضه ورق طرح دار فلزي سي ان سي با بهترين قيمت در فروشگاه تهران

با توجه به گسترش تولید کنندگان ورق طرح دار لیزری نمای ساختمان ، و افزایش تعداد سفارش از سوی خریداران انتظار می رود در سال های آیند با افزایش میزان عرضه ، قیمت های باور نکردنی پنل طرح دار را نیز شاهد باشیم. علی الخصوص اگر تولید کنندگان ایرانی پنل طرح دار فلزی بتوانند وارد بازار های منطقه صادراتی اطراف ایران شوند و با افزایش سود وتامین هزینه های بالاسری به قدر کافی امکان کاهش قیمت های این محصول نیز فراهم خواهم آمد.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع اجرای نما دوپوسته آهنی

با پیشرفت صنایع برش و خم کاری فلزات مقاومی همچون آهن و فلز ، دست …