نمای مدرن شکوه
خانه / ورق آلومینیوم / عرضه ورق آلومینیوم نما به صورت عمده

عرضه ورق آلومینیوم نما به صورت عمده

امروزه برای نمای ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری از جنس های گوناگونی استفاده می کنند که فلزات هم شامل آن است. در این میان، آلومینیوم به دلیل ویژگی هایی که دارد، همواره مورد توجه معماران بوده است؛ ولی عرضه ورق آلومینیوم نما به صورت عمده چطور صورت می گیرد؟ مشخصات یک محصول خوب کدام ها هستند؟ عرضه ورق آلومینیوم نما به صورت عمده

خصوصیات منحصر به فرد ورق آلومینیوم نما

خصوصیات منحصر به فرد ورق آلومینیوم نمابرای ساخت نماهای کامپوزیت سازه های متفاوت، به شکل وسیعی از فلز آلومینیوم استفاده می کنند. بدون این محصول، در واقع نما، آنطور که باید و شاید، تولید نمی گردد؛ اما خصوصیات منحصر به فرد ورق آلومینیوم نما چیست؟ برای آشنایی بیشتر شما در این زمینه، به چند نمونه از مشخصات نوع مرغوب آن اشاره می کنیم: 

  • سبک است و باعث سنگینی نما و خود سازه نمی شود. 
  • انعطاف پذیری بالایی دارد و به هر شکلی می توان آن را در آورد. 
  • ضد زنگ بوده و نگرانی ای بابت رطوبت بالا وجود ندارد. 
  • مقاومت بالایی دارد. 
  • در برابر اشعه خورشید و عوامل طبیعی دیگر، مقاومت می باشد. 

این موارد از جمله خصوصیات ورق آلومینیوم نما است که برای شما عنوان کردیم. در نظر داشته باشید که در نمای کامپوزیت، اجناس دیگری هم به کار می رود که یکی از آن ها آلومینیوم است و در لا به لای کار، از آن استفاده می کنند. به دلیل خاص بودن این فلز، در حال حاضر کاربرد زیادی در نما سازی ساختمان ها دارد. 

مراکز معتبر تهیه ورق آلومینیوم نما با قیمتی مناسب

مراکز معتبر تهیه ورق آلومینیوم نما با قیمتی مناسببا مراجعه به این مرکز معتبر تهیه ورق آلومینیوم نما، می توانید با قیمت مناسب محصولی را که نیاز دارید، تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. اگر بخواهید که کالا را به شکل عمده ای بخرید، فروشنده برای تان تخفیف های ویژه ای نیز در نظر می گیرد که این گونه می توانید هزینه های خود را کاهش دهید. 

عموماً شرکت هایی ساختمانی و نماسازی به دنبال تهیه کلی این ورق ها هستند؛ اگر چه نمی توان از گروه های بازرگانی نیز چشم پوشی که در کار توزیع داخلی و خارجی محصول می باشند. در هر حال، همه این شرکت ها برای به دست آوردن یک ورق خوب، نیاز است که به مرجع مورد اعتماد سر بزنند. 

اما توجه داشته باشید که ورق های آلومینیوم در ضخامت های متفاوتی ارائه می شوند. مثلا می توان از ۰٫۳، ۰٫۴، ۰٫۵، ۱، ۱٫۵، ۲، ۳ و … میلیمتر نام برد. در سوی دیگر، نوع کامپوزیت آن که در امور نماسازی به کار گرفته می شود، خاص است و با سایرین فرق دارد و برای همین نرخ های آن هم ممکن است گران تر باشد. 

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ورق آلومینیوم ۱ میلیمتر | کاربردها و قیمت آن

آشنایی با ورق آلومینیوم ۱ میلیمتر یکی از بهترین فلزات رسانای الکتریسیته و گرما، عنصر …

دیدگاهتان را بنویسید