نمای مدرن شکوه
خانه / نمای کرتین وال / شرکت مجری نمای کرتین وال درجه یک

شرکت مجری نمای کرتین وال درجه یک

نمای کرتین وال و انواع آن

شرکت مجري کرتين وال

نمای کرتین وال به دلیل محبوبیت زیادی که نزد معماران پیدا کرده است؛ انواع مختلفی از سیستم های ان نیز در بازار عرضه گردیده است. سیستم های اصلی انواع نمای کرتین وال شامل نمای کرتین وال فیس کپ دار و فریم لس می باشد

در سیستم نمای کرتین وال فیس کپ دار که ایمنی بالاتری نیز دارد یک درپوش تمام آلومینیومی سر تاسر درزهای عمودی و افقی ار می پوشاند که مسیر آبراهه سیستم خروجی نمای کرتین وال و در کل ساختمان را نیز فراهم می آورد.

همچنین پیچ ها و اتصالات سازه ای مابین شیشه و سازه اصلی لامل کرتین وال را می پوشاند که علاوه بر حفظ زیبایی باعث ایجاد استحکام و دوام و پایداری بیشتر در سیستم نمای کرتین وال می گردد.

در سیستم نمای کرتین وال فریم لس که اصطلاحا به آن یو چنل نیز گفته می شود قطعات آلومینیومی از قبل توسط کارخانه شیشه در یونیت های شیشه نصب می گردد که اصطلاحا به ان ها کلیپس گفته می شود. این سیستم در درزهای آن از چسب سازه ای سیلیکونی استفاده می شود . که البته در این سیستم های هزینه تمام شده شیشه به دلیل کارهای کلیپسی که توسط کارخانه شیشه انجام می شود؛ افزایش می یابد.

مجری انواع سیستم کرتین وال آلومینیومی

شرکت مجري کرتين وال

امروزه کیفیت بالای سیستم های کرتین وال به غیر از نوع آلومینیومی که در آن استفاده می شود ؛ به کیفیت اجرایی و نظم کاری و مهارت و زمان بندی شرکت مجری نمای کرتین وال نیز بستگی زیادی دارد تا بتوان در نهایت یک سیستم کرتین وال با کیفیت را به وجود آورد.

شرکت های مختلف مجری انواع سیستم های کرتین وال آلومینیومی به دو دسته تولید کننده پروفیل آلومینیومی و مونتازکارها تقسیم می شوند که معمولا شرکت های مونتاژ کار که عملیات برش و لقمه گذاری پروفیل های کرتین وال را نیز انجام می دهند توانایی بالاتری در اجرا و کیفیت بالای نهایی اجرایی از خود نشان داده اند.

و با بررسی نمونه کارهای آن ها می توان از میزان توانایی این شرکت ها در اجرای نمای کرتین وال آلومینیومی اطلاع یافت.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com