نمای مدرن شکوه
خانه / نمای خشک / شرکت اجرا کننده نمای خشک

شرکت اجرا کننده نمای خشک

نمای خشک برای عایق سازی نمای ساختمان های تازه احداث شده و هم چنین برای بازسازی ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از نمای خشک تا حد زیادی در وقت و زمان اجرای نمای ساختمان صرفه جویی می کند. علاوه بر این نصب تمامی نماهای خشک توسط متخصصین نماینده شرکت اجرا کننده نمای خشک در کشور،  انجام می شود.

در ضمن تمامی نماهای خشک به کار گرفته شده مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا است و مانع ورقه شدن نما و یا سقوط قطعات ساختمان می شود. در کل برای نمای بیرونی ساختمان می توان از این مصالح استفاده کرد: سیستم های کامپوزیت عایق حرارتی خارجی، گچ آهک و ملات ترمیمی و فرآورده های پشم معدنی که به عنوان عایق حرارتی استفاده می شود. همه این مصالحی که نام برده شد به شکل خمیر آماده برای نمای خشک ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. هر یک از این مصالح نام برده قیمت متفاوتی دارند که می توان برای برآورد قیمت به یکی از نمایندگان شرکت اجرا کننده نمای خشک در کشور مراجعه کرد و از قیمت نهایی مطلع شد.

نحوه فعالیت شرکت اجرا کننده نمای خشک در کشور

فعالان حوزه ساختمانی برای نصب نمای خشک ساختمانی می توانند به نمایندگی شرکت اجرا کننده نمای خشک در کشور مراجعه نمایند و از نحوه نصب نمای خشک، قیمت نصب و آخرین اطلاعات مربوط به انواع نماهای ساختمانی مطلع شوند. علاوه بر این در هر یک از نمایندگی های شرکت اجرا کننده نمای خشک در کشور، کارشناسان متخصصی وجود دارند که می توان اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمود.

خدمات شرکت مجری نمای خشک

از جمله فعالیت های نمایندگی شرکت اجرا کننده نمای خشک در کشور می توان به: ارائه خدمات مهندسی شامل طراحی، تولید و اجرای تمام نماهای ساختمانی اشاره کرد. از دیگر فعالیت های نمایندگان شرکت اجرا کننده نمای خشک در کشور می توان به طراحی انواع پروفیل های آلومینیومی، زیرسازی نماهای خشک سنگی و سرامیکی، ساخت انواع نماهای شیشه ای با جداره های آلومینیومی اشاره کرد. البته به غیر از طراحی و مشاوره ساخت نمای خشک در نمایندگی های شرکت اجرا کننده نمای خشک در کشور می توان به طراحی و مشاوره ساخت انواع پنجره های آلومینیومی و یا یراق آلات نیز اشاره نمود.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

وب سایت بزرگترین فروشگاه سفال نمای تراکوتا در ایران

وب سایت بزرگترین فروشگاه سفال نمای تراکوتا در ایران از جمله نماهای مدرن ساختمانی، نمای …