نمای مدرن شکوه
خانه / سمنت بورد / بررسی لیست قیمت سمنت برد و معرفی انواع آن

بررسی لیست قیمت سمنت برد و معرفی انواع آن

پیش از ارائه لیست قیمت سمنت برد، بیایید در ابتدا نگاهی به ماهیت و چیستی سمنت برد داشته باشیم. اطلاعاتی که درباره ماهیت سمنت برد به شما ارائه می‌شود، شما را در درک بهتر چگونگی قیمت گذاری سمنت برد یاری می‌کند.

از آن جایی که سمنت برد از جنس سیمان است، مقاومت بسیار بالایی دارد، بنابراین می‌توان از سمنت برد در مناطقی با آب و هوای مرطوب استفاده کرد. فکر نکنید حالا که در ساخت سمنت برد از سیمان استفاده شده، سمنت برد وسیله‌ای غیرقابل انعطاف است، اتفاقا سمنت برد در عین داشتن مقاومت بالا، انعطاف بالایی نیز دارد. انعطاف سمنت بردها، می‌تواند سازه‌ها را در برابر آسیب‌هایی مانند زلزله مقاوم کند و طبیعتا همین خصوصیت می‌تواند بر لیست قیمت سمنت برد تاثیر گذار باشد، چراکه استفاده از سمنت برد نه تنها ظاهری زیبا به سازه شما خواهید بخشید، بلکه موجب افزایش استحکام آن نیز خواهد شد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت سمنت بورد

 

دیگر ویژگی تاثیر گذار بر لیست قیمت سمنت برد، نصب آسان آن است. از آن جایی که دیگر مصالح مشابه سمنت برد، به راحتی روی سازه پیاده نمی‌شوند، با نگاه به لیست قیمت سمنت برد و مقایسه آن با لیست قیمت مصالحی که می‌توان آن‌ها را جایگزین سمنت برد کرد، درمی‌یابیم که هزینه نصب سمنت برد تا چه اندازه نسبت به رقبایش پایین است. دیگر خصوصیت سمنت برد، عایق بودن آن است به طوری که با نصب سمنت بردها روی بدنه سازه، نیاز شما به عایق سازی صوتی سازه از بین خواهد رفت. به طور کلی دو نوع فایبر سمنت برد چوبی و ساده وجود دارد، که در ادامه حین معرفی آن‌ها، لیست قیمت سمنت برد را به شما ارائه خواهیم داد.

قیمت سمنت برد طرح چوب، با ضخامت ۸ و ابعادی معادل ۲۴۰۰ در ۲۰۰ میلی متر، برابر با پانصد و نود و هشت هزار ریال است. این سبک از سمنت بردها در عین زیبایی، در برابر رطوبت مقاوم‌اند و جایگزین مناسبی برای چوب در نمای داخلی ساختمان هستند. قیمت بسته‌های سمنت برد ساده از ۲۷۸ هزار ریال شروع شده و تا ۱۲۹۵۰۰۰ ریال ادامه می‌یابد. تفاوت این بسته‌ها در ضخامت، کاربرد و تعداد آن‌ها است.

 
فايبر سمنت از مدل نماهاي مناسب با کيفيت و رنگ بندي مي باشد
جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

وب سایت بزرگترین فروشگاه سفال نمای تراکوتا در ایران

وب سایت بزرگترین فروشگاه سفال نمای تراکوتا در ایران از جمله نماهای مدرن ساختمانی، نمای …