نمای مدرن شکوه
خانه / نمای ساختمان / خدمات نما سی ان سی / ارائه کننده خدمات نما سی ان سی

ارائه کننده خدمات نما سی ان سی

خدمات نما سی ان سی چیست و با چند روش قابل ارائه است؟ شرکت های ارائه کننده و خدماتی در این زمینه بر اساس چه معیارهایی به نرخ گذاری و تعیین قیمت اجرای انواع نما می پردازند؟ در این مقاله قصد داریم به بررسی فنی و همه جانبه این نوع خدمات بپردازیم. پس در ادامه مقاله با ما همراه شوید.

ارائه کننده خدمات نما سی ان سی

آشنایی با خدمات نما سی ان سی

آشنایی با خدمات نما سی ان سی در یک تعریف ساده می توان گفت که اگر معماران به وسیله نرم افزارهای طراحی، اقدام به طراحی الگویی خاص بر روی کامپوزیت ها، آهن، فلزات و ورق های آلومینیومی بپزدازند، به این کار خدمات سی ان سی می گویند. به این معنی که بعد از طراحی با دستگاه های مخصوص اقدام به ایجاد برش و شیارهایی جهت پیاده سازی الگوی مورد نظر خود بر روی انواع ورق ها می کنند. به طور کلی خدمات نما سی ان سی را می توان در سه گروه زیر دسته بندی نمود:

  • خدمات سی ان سی مته: ایجاد الگوهای طراحی شده بر روی ورق های آلومینیوم کامپوزیت را سی ان سی مته می نامند.
  • خدمات سی ان سی لیزر: ایجاد و خلق الگوهای طراحی شده بر روی ورق های آهنی را سی ان سی لیزری نام دارد.
  • خدمات سی ان سی پانچ: کلیه خدمات و الگوهای ارائه شده بر روی ورق آلومینیومی را سی ان سی پانچ می نامند.

به عنوان مثال در خدمات پانچ، دستگاه ها قابلیت این را دارند که قطعات مورد نظر را قبل از اجرای خمکاری طبق الگوی معماران ایجاد نمایند. البته باید خاطر نشان کرد که انجام سی ان سی بر روی ورق های چوبی و همچنین ورق اچ پی ال نیز امکان پذیر است.

قیمت خدمات نما سی ان سی

قیمت خدمات نما سی ان سی در بازار خدمات نما سی ان سی با تنوع از شیوه های کاری و خدمات ارائه شده توسط معماران روبرو خواهیم بود که گاهاً انتخاب آنها و نمونه مناسب امری چالش برانگیز است. توجه کنید که قیمت خدمات نما با فن آوری سی ان سی همواره در حالت تغییر است. نوع دستگاه بکار گرفته شده برای انجام عملیات، جنس و کیفیت ورقی که سی ان سی بر روی آن انجام می گیرد، متریال و سبک طراحی و … بر تعیین قیمت ها اثر مستقیمی دارند.
البته هزینه انجام کار، نصب ورق و خدمات پس از فروش نیز نقش مهمی در تعیین قیمت و نرخ روز انواع خدمات نما در بازار داخلی ایفا می کنند. بدون شک قیمت این خدمات در کلان شهرها به مراتب گران تر از دیگر نقاط کشور هستند. از این رو شرکت های تجاری و … برای بهره مندی از تخفیفات و ثبت انجام کار خدماتی با کمترین قیمت های بازار می توانند از طریق نمایندگان و معماران این شرکت آنلاین اقدام به ثبت سفارش کنند.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ورق پانچ شده | کاربردها | تولید و قیمت آن

در گذشته پانچ با دست و ابزارهای ابتدایی انجام می‌شده، به این صورت که ورقه‌ای …

دیدگاهتان را بنویسید